Ogłoszenie

Nowy użytkowniku!
Po rejestracji ważne jest byś się udzielał. Jeśli nie napiszesz żadnego postu w przeciągu 30 dni od rejestracji, Twoje konto zostanie usunięte.

#31 2014-08-05 15:41:17

 astralnyleniwiec

Crucyfy myself

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 595
Punktów :   
najlepiej się czuję w:: nie umiem pisać piosenek.
: A bardzo chcę.
WWW

Re: Wklejcie swoje mordki :D

Ja sie maluje codziennie, ale mój makijaż ogranicza sie tylko do oczu ewentualnie ust. Uwazam, że makijaż nie powinien byc nalepka na nienaturalnosc, bo naturalność nie zawsze jest piekna. Makijaz owszem jest maską, ale maska sprawiającą, że kobieta czuje sie lepiej. Wlasciwie nigdy sie nie zastanawialam nad definicja naturalności we mnie, tym bardziej, ze sama farbuje wlosy i maluje oczy... Po prostu robie to bo mi sie podoba i uwazam, ze o ile nie jest to przesadzone, tzn jak moja dobra znajoma - nawet nie wyjdzie na wieś gdzie nie ma praktycznie ludzi bez makijażu - to jest on jak najbardziej w porządku.
co do kocich oczu, trzeba przyznać, ze wiele dziewczyn teraz sie tak maluje, niestety polowie to nie pasuje, a drugiej połowie sprawia, ze ich oczy są np większe - co istnieje we mnie i moich malych jak cholera oczu

przepraszam za polowe polskich znaków a polowe nie, ale na telefonie jestem.


http://s3.ifotos.pl/img/197707966_eeewqaa.jpg
Nie rezygnuj z rzeczy, jeśli wymagają one czasu
Czas i tak przeminie.

Offline

 
Plagiatowanie prac na forum jest niezgodne z regulaminem. Podlega również karze grzywny do 2 lub 5 lat pozbawienia wolności (w zależności od stopnia wykorzystania materiału).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gt.pun.pl www.bractwothralla.pun.pl www.wdz.pun.pl www.aekatowice.pun.pl www.arw.pun.pl