Ogłoszenie

Nowy użytkowniku!
Po rejestracji ważne jest byś się udzielał. Jeśli nie napiszesz żadnego postu w przeciągu 30 dni od rejestracji, Twoje konto zostanie usunięte.

#1 2011-12-03 20:48:27

 astralnyleniwiec

Crucyfy myself

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 595
Punktów :   
najlepiej się czuję w:: nie umiem pisać piosenek.
: A bardzo chcę.
WWW

WAAAAAŻNE

Dobra, z racji tego, że przyszło nas tu ostatnio (i mam nadzieje, że przyjdzie więcej <cieszy mordkę>) to doszłam do wniosku, że nie ma sensu co chwila tworzyć osobnego fora dla każdego, gdzie mógłby przechowywać swoje prace, bo jak zjawi się nas tu więcej takie fora zajmą 2/3 strony głównej forum i by dojść do np chatboxa będzie trzeba zjeżdżać 8759875934 km w dół.
Poukładałam więc to wszystko w kategorie, a Wasze osobne fora mam zamiar usunąć. I tutaj mam do Was wieeeeeeeeelką prośbę. Nie chcę przestawiać bez Waszej zgody, ponieważ jeżeli chodzi o gatunki literackie to autor może je przecież inaczej interpretować niż czytelnik, więc część z waszych prac nie wiem gdzie przypasować. Dlatego proszę, abyście wysłali mi w wiadomościach nazwy swoich wątków i napisali do jakiej kategorii je przypasować + jeśli macie jeszcze pomysły na jakieś kategorie, to piszcie pod tym tematem.


http://s3.ifotos.pl/img/197707966_eeewqaa.jpg
Nie rezygnuj z rzeczy, jeśli wymagają one czasu
Czas i tak przeminie.

Offline

#2 2011-12-08 19:48:59

 maiya

królowa :3

13461662
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 700
Punktów :   12 
najlepiej się czuję w:: wiersze i opowiadania
WWW

Re: WAAAAAŻNE

Artykuły, reportaże?


Wariatka.

Offline

Plagiatowanie prac na forum jest niezgodne z regulaminem. Podlega również karze grzywny do 2 lub 5 lat pozbawienia wolności (w zależności od stopnia wykorzystania materiału).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chemiapg.pun.pl www.ibin2006.pun.pl www.shugo-chara-world.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl